Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Підвищено тарифи на вивезення твердих побутових відходів

Дата: 29.03.2019 15:39
Кількість переглядів: 950

         29 березня 2019 року у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено одне питання порядку денного: «Про підвищення тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів».

        На початку засідання виступив міський голова Олексій Юрченко, який зазначив, що пріоритетом для нього є чистота міста, його охайність  та чепурність.

     Підприємством, яке займається вивезенням твердих побутових відходів у місті, є ПрАТ «Комунальник». Міський голова в свою чергу наголосив на співпраці з даним підприємством відповідно до умов договору   у межах чинного законодавства.

       Головний бухгалтер ПрАТ «Комунальник» Володимир Радченко та директор  Людмила Росол  пояснили причини підвищення тарифів на вивезення побутових відходів. Підприємство уже в березні-місяці потерпає збитки із-за низьких тарифів, затверджених ще у 2017 році. Тому наболілим питанням було підвищення тарифів для провадження їхньої подальшої ефективної господарської діяльності.

     Поряд із цим на засіданні йшло обговорення питань, пов’язаних з покращенням надання послуг у даній сфері. Це сортування сміття, вивіз сміття у важкодоступних для підгону машин мікрорайонах міста, розміщення контейнерів по місту, відслідковування осіб,  які займаються винесенням сміття безоплатно та створюють таким чином сміттєзвалища.

       Одноголосним рішенням членами виконавчого комітету було схвалення рішення про погодження підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів з 1 квітня, за умови подання підприємством ПрАТ «Комунальник» до розгляду на наступному позачерговому виконкомі, який відбудеться в кінці квітня, звіту про економічний аналіз фактичних витрат на надання послуг щодо їх відповідності економічно обґрунтованому рівню витрат та розміру діючих тарифів. Відповідно для населення даний тариф складатиме 29,67 грн. з однієї особи замість 14,76 грн., а для квартир – 28,26 грн. замість попередніх 14,05 грн.

         Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора