Книжкова виставка-подіум

Дата: 02.04.2019 17:47

2 квітня 2019 року в приміщенні Тальнівської дитячої бібліотеки відбувся  подіум дитячої книги «Гарна книга – просто свято».

Традиційно міжнародний день дитячої книги в цей день відзначається щороку -  в День народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкріплюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.

Тому працівники Тальнівської дитячої бібліотеки організували виставку-подіум дитячої книги «Гарна книга – просто свято» для дітей 5 – 9 класів, а для дітей молодшого шкільного віку оформили виставку-цікавинку «З книгою жити – з добром дружити». Така форма представлення книжки викликала неабияке захоплення у юних читачів.

Протягом дня діти знайомились із книгами і вибирали їх для читання.