Про ставки місцевих податків і зборів на 2020 рік

Дата: 03.04.2019 08:41

2 квітня 2019 року у великому залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля  відбулась робоча зустріч працівників фінансового управління з суб’єктами господарювання по питанню місцевих податків і зборів на 2020 рік. Ключовим питанням в обговоренні  було затвердження ставок податків:  податок на майно, єдиний податок, туристичний збір та транспортний збір.

Проект регуляторного акту Тальнівської міської ради «Про місцеві податки і збори на 2020рік» опубліковано на сайті  міської ради.

Для ознайомлення бажаючим потрібно зайти на офіційний веб-сайт: talnivska.gromada.org.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ "Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу".

Запрошуємо всіх до активного обговорення! Пропозиції приймаємо у письмовому вигляді.