Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Нові перемоги Тальнівської дитячої музичної школи

Дата: 05.04.2019 10:28
Кількість переглядів: 1172

       29 березня 2019 року  в м. Умань у Комунальному вищому навчальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шеченка»  відбувся конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Струни серця». Традиційно конкурс проходить щороку. Започаткований як регіональний, конкурс  вийшов за межі області, і в ньому брали участь обдаровані діти з п’яти областей: Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської.

      У конкурсі приймали участь як інструменталісти, так і вокалісти. Разом було близько 30 інструменталістів, а вокалісти були поділені на категорії: академічний спів,вокальні колективи та солісти-виконавці.

         У конкурсі приймали участь і учні Тальнівської дитячої музичної школи.

     Першість вибороли Годунко Віталій, піаніст (педагог Сухонос Світлана Антонівна), і Годунко Юлія, яка виступала в категорії вокалістів (педагог Пошукайло Наталія Володимирівна). Обом за рішенням журі відповідно до набраної учнями максимальної кількості балів вручено золоті дипломи. Крім того, Годунку Віталію був вручений сертифікат-рекомендація, згідно з яким рішенням журі конкурсу рекомендовано до вступу в КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка».

      А наступного дня, 30 березня, в Уманському обласному музичному училищі ім.П.Д.Демуцького відбулася музично-теоретична олімпіада серед учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв Черкаської області. Дипломами нагороджені: Кравченко Аліна – за зайняте III місце в особистій першості з сольфеджіо та музичної грамоти та Сапіга Валерія – за участь в особистій першості з сольфеджіо та музичної грамоти (викладач педагог-теоретик Павлова Анна Олексіївна).

           Ми щиро  гордимось нашими юними талантами та бажаємо досягати все нових і нових вершин.

Фото без опису

       

         « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора