Екскурсія на завод «Coca-Сola»

Дата: 08.04.2019 10:30

Чи любите ви сoca-colу? Корисний цей напій чи шкідливий? Де і як його виробляють? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали учні закладів освіти Тальнівської міської ради під час екскурсії на завод «Coca-Сola», що розташований у с.Велика Димерка.

Діти переглянули фільм про історію цього чудо-напою, побачили як виготовляють  пляшки, як розливають, пакують та зберігають готову продукцію. Школярі мали змогу скуштувати улюблені напої «Coca-Сola», «Фанта» та «Спрайт».

На згадку про екскурсію діти привезли додому незабутні враження та фотографії, зроблені у музеї. А також усі отримали сувеніри.

Додому школярі поверталися заряджені позитивними емоціями та гарним настроєм. Вони надовго запам’ятають екскурсію на завод «Coca-Сola», яку подарував дітям волонтер Шандиба Петро Михайлович, за що йому щиро вдячні учасники поїздки.