Творчий звіт Гордашівського СБК

Дата: 08.04.2019 10:53

5 квітня 2019 року відбувся творчий звіт художньої самодіяльності   Гордашівського СБК.

Розпочалося свято з відеоогляду мальовничих краєвидів села Гордашівка на великому екрані.

Піснею «Український коровай» (слова і музика Анатолія Ноздровського) зустріли гостей свята, а  запашним короваєм, який вручили  директору міського центру культури та дозвілля Василю Сапізі, частували присутніх.

Загалом глядачам були представлені різні номери. Чимало пісень звучало у виконанні народного аматорського ансамблю української пісні «Поріччя» (керівник Анатолій Ноздровський). Патріотичну пісню «Спомини живі» та ліричну  - «Кохана» - виконав Юрій Ноздровський.

Гостей розважали жартами два кума, які виконали в дуеті пісню «Гуцулка Ксеня». Звеселяли  «Гордашівські гармоністи, які завжди хочуть їсти».

Потужно звучав «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші пісні ансамблю.

Наприкінці виступила начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Ганна Михайлова, яка подякувала організаторам за гарне свято, подарований чудовий настрій та вручила подяку та квіти в.о. старости села Гордашівка Петру Царенку та учасникам художньої самодіяльності.