Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбулася виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради

Дата: 08.04.2019 14:31
Кількість переглядів: 339

5 квітня 2019 року відбулася виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради на базі Тальнівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 3.   На колегії було розглянуто та обговорено питання «Про виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» в частині підготовки до організованого проведення оздоровлення дітей у 2019 році» та « Аналіз участі здобувачів освіти закладів освіти Тальнівської міської ради в ІІ етапі олімпіад, конкурсів та МАН у 2018-2019 н.р.».

         Учасників колегії гостинно зустрів  директор закладу Качан Валерій Олексійович.  Він повідомив, що приміщення закладу, побудовані  впродовж 1948-1952 років,  спільними зусиллями адміністрації школи, колективу, органів влади, керівництва щебеневого заводу, інших підприємців та спонсорів  було повністю реконструйовано. Валерій Олексійович показав керівникам закладів освіти  та працівникам відділу освіти, молоді та спорту комфортно  облаштовані  навчальні кімнати  та кабінети персоналу,  коридори, оформлені у стилі музейних експозицій, тренажерний зал, футбольне поле зі штучним покриттям,  дбайливо доглянуті квітники та кімнатні рослини. У закладі відчувається атмосфера сімейного затишку. Учасники колегії були приємно вражені спортивними досягненнями  вихованців закладу з футболу.         

       Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради висловлює щиру вдячність адміністрації Тальнівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 3 за гостинність та турботу у створенні належних умов для ефективного проведення колегії.     

Фото без опису 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора