Вилов і стерилізація безпритульних собак

Дата: 08.04.2019 15:19

Блуд безпритульних собак  та небезпека їх для громадян набуває резонансного значення в Тальнівській громаді. Тому міська влада розробила план заходів та здійснює реалізацію щодо вирішення даної проблеми.

З 1 по 8 квітня, на замовлення Тальнівської міської ради,  ловець-доглядач Анна Радченко  спільно з Тальнівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини виловили, стерилізували, вакцинували від сказу та встановили бірки 10 собакам жіночої статі.

Як повідомляє начальник Тальнівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Руслан Соловей, за собаками в установі держветмедицини здійснюється післяопераційний догляд протягом трьох днів, а потім їх доставляють  на місце попереднього вилову.

За рахунок міського бюджету до кінця року  ще буде простерилізовано 20 собак жіночої та 10 собак чоловічої статі.