Відбулось пленарне засідання чергової 38 сесії 8 скликання Тальнівської міської ради

Дата: 09.04.2019 17:11

9 квітня 2019 року в великому залі КЗ «Тальнівський МЦКД» відбулось пленарне засідання чергової 38 сесії 8 скликання Тальнівської міської ради. На розгляд  депутатів було винесено понад 30 питань.

Депутати не підтримали кандидатуру заступника міського голови («за» – 4, «проти» - 3, «утрималось» - 8). Варто зазначити, що ні на постійних комісіях, ні на погоджувальній раді, ні на самому пленарному засіданні депутатами не озвучувались заперечення проти призначення заступника.

Одним із важливих рішень було внесення змін до рішення «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та «Про затвердження параметрів Громадського бюджету на 2020 рік».

Громадський бюджет – це частина коштів бюджету Тальнівської міської ОТГ, щодо якої мешканці громади самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію, незалежно від волі чиновників та депутатів.

Обговорено та затверджено також ряд важливих для життя громади  питань.