Покладено початок обсаджуванню міста

Дата: 10.04.2019 10:09

Учора,  9 квітня, працівники сектору ЖКГ Тальнівської міської ради обсаджували  центр нашого міста, надаючи йому особливу окрасу та привабливість.

Мешканка міста Валентина Гончаренко безкоштовно надала 25 саджанців дерев породи сумах (оцтового дерева). Невисока рослина неповторна в кожну пору року, але на осінь вона набуває максимального декоративного ефекту за рахунок зміни забарвлення листків – від яскраво-червоних, вогнянисто-оранжевих, пурпурових до багряних відтінків. Зимою на ажурних переплетіннях гілок  теж залишаються  яскраві кетяги, приваблюючи людське око та птахів.

Хороша справа Валентини Гочаренко є гарним стартом у спільному оздобленні міста та підкресленні його ошатності й краси.