Відбувся обласний огляд-конкурс на краще виконання музичних творів

Дата: 11.04.2019 12:23

10 квітня у актовій залі Тальнівської дитячої музичної школи відбувся обласний огляд-конкурс на краще виконання музичних творів серед творчих колективів шкіл естетичного виховання.

Традиційно цей конкурс проводиться щороку у квітні, наприкінці навчального року  члени журі мають змогу побачити і оцінити роботу викладачів шкіл та підвести підсумки.

Всі представлені номери оцінювало журі в кількості трьох чоловік  із складу викладачів Уманського обласного музичного училища ім.П.Д.Демуцького.

Загалом у стінах музичної школи було представлено 30 номерів, які були виконані учнями і викладачами. Найяскравіші з них: «Концерт для скрипок ля мінор» А.Вівальді та «Хабанера» Х. Уайта у виконанні дуету скрипалів, «Літо зоряне» та «Стояла під грушкою» у виконанні тріо бандуристів-викладачів «Божена», «Хава-нагіла» у виконанні скрипалів молодших класів, «Time to Say Goodbye» у виконанні інструментального ансамблю викладачів.

Приємно здивували своїми виступами ансамбль ложкарів (номери «Од києва до Лубен»,  «Де спасіто»), вокальний ансамбль «Промінець» (номери «Дядько Вищеніс», «Ходить сонко»), хор «Колорит» (українська народна пісня «Ой верше, мій верше»). Вартими уваги були й інші номери конкурсу.

Зачарували  своїми виступами учасники хореографічного колективу «Фантазія» різних груп під керівництвом Людмили Бабой  у великому залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля». Кожен номер був особливий по-своєму.

Завершив конкурсну програму фольклорний ансамбль «Колодійчики» з номером «Свято великодня» за матеріалами етнографа і краєзнавця Вадима Мицика.

Результати оцінок конкурсів конкурсна комісія оголосить після перегляду всіх заявлених учасників серед всіх музичних шкіл області.