Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Історико-краєзнавча година "Спадкоємець козацької слави"

Дата: 11.04.2019 15:55
Кількість переглядів: 561

     10 квітня у читальному залі працівники Тальнівської центральної бібліотеки провели історико-краєзнавчу годину «Спадкоємець козацької слави» (до 130-річчя від дня народження генерал-полковника армії  УНР, учасника Першого Зимового походу, уродженця с.Зеленьків Тальнівського району О.О.Загродського,).

      Розпочався захід хвилиною мовчання. Методист бібліотеки Ніна Діякевич представила гостям письменника і краєзнавця Олега Шатайла, який зробив екскурс в історію та розповів про нашого славного земляка, який у криваву та грізну добу зумів гідно виконати свій обов’язок українського офіцера, у надзвичайно складних умовах боронив українську державність. Книга Олега Шатайла «Спадкоємці козацької слави» є найбільш повним джерелом про життєпис генерала Загродського.

     Гості заходу з цікавістю слухали та переймались історичними подіями того часу.  Приклад нашого земляка, великого українського полководця, надихатиме і подальші покоління захисників української нації, з’єднуючи у сталевий неперервний ланцюг пам’ять про українську героїку.

Фото без опису

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора