Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Організатори гри "Гурби-Антонівці - 2019" інформують

Дата: 15.04.2019 17:19
Кількість переглядів: 433

Про всеукраїнську гру «Гурби – Антонівці - 2019»

Запрошуємо Вас взяти участь у "Всеукраїнській тереновій грі «Гурби-Антонівці», яка відбудеться з 30 квітня по 5 травня 2019 року на межі Тернопільської та Рівненської областей.

 

Короткі тези щодо Гри:

Що це? Учасники діляться на дві команди (курені), кожен з куренів має свій прапор і нарукавні пов’язки відповідного кольору. Гра відбувається на терені – велика промаркована територія (20 км²), на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС, що відбувся у 1944 році, починається опівночі і триває 60 годин. Курені «воюють» за прапори, проводять розвідку, сходяться в «бою» (зірвав пов’язку – забрав «життя», яке відновлять згодом).

Де і коли? На межі Тернопільської та Рівненської областей, 30 квітня - 05 травня.

 

Як дістатися?

Організаторами заходу буде забезпечено довіз учасників з молодіжних громадських організацій автобусами до місця проведення Гри з таких міст: Тернопіль, Львів і Дубно о 09:00 год. 02 травня. Для координації стосовно автобусів буде здійснюватися телефонний зв'язок від представника оргкомітету Гри. Проїзд до міст автобусних відправлень буде відшкодовано за умов отримання оргкомітетом заходу оригіналів квитків.

 

Скільки коштує участь?

Участь повністю безкоштовна. Для участі в Грі треба виконати три прості умови:

1. Заповнити онлайн-анкету.

2. Надіслати сканкопії документів на поштову скриньку gurby.mnk@gmail.com.

3. Оформити страховий поліс (спортивний), на період Гри, укладений зі страховим агентом та надати його копію оргкомітету заходу.

 

Що вимагається від мене?

На період Гри відмовитися від шкідливих звичок та дотримуватись дисципліни на заході.

 

Що мати з собою?

Спальний мішок. Карімат (килимок).

Зручний одяг (найкраще – камуфляж).

Черевики.

Змінне взуття.

Дощовик.

Посуд.

Ліхтарик.

Шкіряний ремінь.

Туалетний папір та вологі серветки.

Засоби особистої гігієни.

 

Що отримає кожен учасник від Гри?

Кожен учасник отримає брендовий баф у подарунок, а також відчує незабутні емоції та здобуде нових друзів з усієї країни.

 

Хто проводить захід?

Захід організовує Міністерство молоді та спорту України у співпраці з управлінням сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

 

Додаткова інформація: волонтерський сайт Гри: http://gurby.org.ua; волонтерська сторінка у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/gurby.org.ua;

відеоролик про Гру: https://www.youtube.com/watch?v=WDPh-OxHkyk;

волонтерські контакти оргкомітету: 095 220 66 78 – Швед Дмитро (голова оргкомітету); 098 416 08 92 – Гайдамака Володимир (питання щодо участі у Грі).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора