Володимиру Артемовичу Нерубайському - 70!

Дата: 15.04.2019 18:38

15 квітня 2019 року працівники Тальнівської міської ради від імені міського голови Олексія Юрченка привітали Володимира Артемовича Нерубайського  - директора Тальнівського НВК «ЗОШ I-III ст. №1-гімназія»з ювілейним Днем народження .

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман разом із численними вітаннями з нагоди 70-річчя, досвідченому та шанованому педагогу вручила відзнаку «за відданість праці», гаслом якої є «знання, душу, серце – дітям». Виконуючий обов’язки начальника відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Віталій Шуляк побажав імениннику довгих літ життя та натхнення у праці. Працівники КЗ «Тальнівський міський центр культури і дозвілля» привітали ювіляра піснею.