Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

"Об'єднані піснею"

Дата: 22.04.2019 17:49
Кількість переглядів: 403

18 квітня 2019 року в великому демонстраційному залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбувся заключний гала-концерт «Об’єднані піснею».

 Зал зібрав багато охочих проглянути номери художньої самодіяльності Гордашівського та Здобутківського СБК-філій, Соколівоцького та Червонянського СК-філій, творчих колективів КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля», а також клубу спортивно-бального танцю «Лавіта» та танцювальної студії «Енергія».

 Ведуча Альона Сапіга наголосила на тому, що всі ці учасники є активними і відомими у нашій громаді, а керівники клубних закладів сприяють розвитку творчості нашого краю.

 Концертну програму відкрив вокальний ансамбль «Бузина» піснею «Калиновий цвіт» (солістка Альона Сапіга). Самодіяльний аматорський колектив «Берегиня» Соколівоцького СБК-філії на чолі з солісткою Марією Сайковською виконав пісню «Гора за горою». А учасниця колективу художньої самодіяльності Червонянського СК-філії Мирослава Поліщук подарувала глядачам пісню «Мамина калина».

 Протягом усієї програми відчувалась любов до пісні, до рідного краю, до землі-матінки, до традицій і звичаїв українського народу, і цією любов’ю проймався глядач.

Завершилася концертна програма виходом усіх творчих колективів на сцену, які заспівали пісню «Хай щастить». Ведуча від імені всіх учасників побажала всім миру, радості, добра та усіляких життєвих гараздів.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора