Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Про скликання позачергової сорокової сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання № 55-Р  

Дата: 25.04.2019 10:21
Кількість переглядів: 288

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

 

Від 25 квітня 2019 року                                                                               55

 

Про скликання позачергової сорокової сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І. Скликати сорокову позачергову сесію міської ради VІІІ скликання 02 травня 2019 року о 14.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Заслуховування звіту керівника комунального підприємства «Водоканал» про результати фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2018 року.

2. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Водоканал».

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Тальнівської міської ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 рік.

4. Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2018 року33/8-2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (із внесеними змінами).

ІІІ. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання позачергової сесії шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ОТГ.

 

 

 

В.о. міського голови                                                                                                                    А. Белінська


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора