Прибирання у Гордашівці

Дата: 26.04.2019 08:32

25 квітня 2019 року збірна команда учнів 8, 10 та 11 класів Тальнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи №2 разом із педагогом-організатором Тетяною Орехівською взяла участь у прибиранні 300м прибережної природоохоронної зони села Гордашівка. Даний захід організували громадський діяч Петро Шандиба та працівники відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

Завзята молодь розчищала сухостій, прибирала пляшки, папірці та інший усілякий непотріб, який був викинутий місцевими жителями та гостями, які проводили час біля чудових краєвидів.

За активну та ефективну роботу всіх частували смачною юшкою, печивом, чаєм. Натхненні бажанням зробити навколишнє середовище чистішим завжди були, є і будуть у пошані, бо стан нашого довкілля залежить від  кожного з нас.