STEM-тиждень у закладах освіти Талтьнівської ОТГ

Дата: 02.05.2019 11:48

Третій рік поспіль, в останній тиждень квітня освітяни України долучаються до Європейського STEM-тижня. Це час для об’єднання зусиль педагогічних працівників, учнівської молоді та батьківської громадськості, усіх зацікавлених сторін. Основна увага події цього року полягає в тому, щоб продемонструвати, як використовуються в освітній діяльності найкращі практики, навчальні матеріали та інші ресурси.
Заклади освіти Тальнівської об’єднаної територіальної громади долучилися до проведення STEM-тижня. 25 квітня 2019 року на базі Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» було проведено фестиваль робототехніки. Свої напрацювання представили команди-учасниці Черкаського турніру FIRST LEGO League (Тальнівського НВК №1 та Тальнівської ЗОШ №2). Запрошені – учні Тальнівської ЗОШ №3 та Соколівоцької ЗОШ – мали змогу побачити керованих роботів та їх «битви», спробували керувати ними.
Дипломами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради було нагороджено учасників фестивалю робототехніки: Лобунця Назарія, Мельника Костянтина, Солошенка Назара, Гудзенка Романа, Вовк Соломію, Кучеренко Яну, Осичнюка Володимира, Горбаченко Дарину, Нікончука Віктора, Погосян Діану, Рябцун Аліну, Пономаренка Ярослава, Коваленка Олександра. Дипломи та медалі отримали Овчаренко Богдан, Гладченко Богдан, Довгань Назарій, Ковальчук Богдан. Відзнаки отримали наставники команд Горбаченко Назар Миколайович та Сомик Андрій Васильович, адже саме завдяки їх невтомній праці школярі отримали міцні знання і неоціненний досвід. Також команди отримали подарунки – набори ЛЕГО, які допоможуть у подальшій роботі.