Відбулась позачергова тридцять дев'ята сесія міської ради VІІІ скликання

Дата: 03.05.2019 13:18

У четвер, 2 травня 2019 року, о 14.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля відбулась позачергова тридцять дев'ята сесія міської ради VІІІ скликання.
На розгляд депутатів було винесено питання фінансової підтримки КП«Водоканал».
Про діяльність підприємства прозвітував керівник Ігор Сімборський. Депутати зауважили про неефективну роботу керівника підприємства, який допустив виникнення заборгованості.
Заплановано проведення аналізу господарської діяльності КП «Водоканал» та напрацювання стратегії виходу з кризової ситуації.
Варто відзначити, що на зазначене комунальне підприємство з 17 квітня була направлена аудиторська перевірка Тальнівської міської ради, в ході якої було виявлено ряд порушень.
Після ряду обговорень на сесії було ухвалене рішення надання фінансової допомоги в сумі 749тис.грн. (які були зняті з потреб благоустрою громади).
Не виключено, що за результатами подальшої перевірки будуть прийняті кадрові або дисциплінарні рішення.