Проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

Дата: 20.05.2019 10:10

17 травня в Тальнівській об’єднаній територіальній громаді на базі культурно-оздоровчого комплексу «Співоче поле» відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», який організував та провів відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.
У цікавій пізнавально-виховній програмі взяли участь 5 команд (роїв) учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів громади:
команда «Джерело» (Тальнівська ЗОШ I-II ст. №3)
команда «Гайдамаки» (Тальнівський економіко-математичний ліцей);
команда «Січ» (Тальнівська ЗОШ I-III ст. №2);
команда «Горицвіт» (Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія");
команда «Соколівоцькі джмелі» (Соколівоцька ЗОШ І-ІІІ ст).

До міського етапу гри «Джура» входили:

- конкурс «Ватра» - представлення творчо-мистецького звіту рою;
- конкурс стройової підготовки «Впоряд», який проходив у вигляді демонстрації знань та вмінь зі стройової підготовки;
- туристсько-спортивна смуга перешкод;
- конкурс «Добре діло», особливість якого надання інформації щодо справ, якою рій опікувався протягом року. Добре діло має відповідати ідейним принципам «Служити Богові, Батьківщині, ближнім»;
- гра «Відун» - інтелектуальне змагання з історії України.
Юні джури продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.
Оцінювало змагання журі у складі: голова ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Василь Данилюк, член ГО «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Артем Орищенко та громадський активіст, один із організаторів вишкільно-націоналістичного табору в с.Гордашівка Петро Шанидиба.
За результатами змагань, місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда «Джерело»;

ІІ місце – команди «Соколівоцькі джмелі» та «Горицвіт»;

ІІІ місце – команда «Січ»;
IV місце – команда «Гайдамаки»;.
Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки.
Хочеться вірити, що на теренах гри сформується нове покоління українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності.
У найближчій перспективі – виїзд команди-переможниці для участі в обласному етапі змагань. Вболіваємо за представників нашої громади та зичимо їм перемоги!