У Тальному відбувся відбірковий етап турніру зі стрільби імені Мирослава Мисли

Дата: 20.05.2019 12:23

13-29 травня 2019 року на Черкащині проходить відбірковий етап турніру зі стрільби імені Мирослава Мисли, члена Проводу ВГО «Сокіл», командира взводу окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБр загиблого 2016 року в Кримському, що на Луганщині. Організаторами заходу є Центр національно-патріотичного виховання та Черкаський осередок ВГО «Сокіл».

Запланований турнір по містах Черкащини проходить за графіком, під час відбору визначають найкращих стрільців, які потім проходять до фіналу змагань.

17 травня у турнірі взяли участь стрільці з Тального. Учасники приємно вразили підготовкою. Перемогу впевнено здобув Олександр Нерубайський, встановивши наразі новий рекорд області. Друге місце зайняв Руслан Саламаха,

третє - Владислав Пилипенко.

Нових перемог на вищому рівні Олександру Нерубайському бажаємо у фінальному турнірі зі стрільби, який відбудеться 1 червня  у Черкасах.

Допомогу в організації та проведенні Тальнівського районного етапу турніру надав громадський активіст Олесандр Лущан.