Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Міністерством  аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України  з питань  безпечності  харчових продуктів  та захисту  споживачів підготовлено онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінни

Дата: 24.05.2019 08:03
Кількість переглядів: 279

В рамках проекту ЄС «Вдосконалення систем контролю безпечності харчових продуктів в Україні» на платформі «Prometheus»  Міністерством  аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України  з питань  безпечності  харчових продуктів  та захисту  споживачів підготовлено онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» (далі – оналайн-курс).

Цей курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Онлайн-курс стартує 1 червня 2019 року та проводиться на безкоштовній основі. Реєстр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням:

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about. По закінченню навчального процесу учасники отримують відповідні сертифікати.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті Мінагрополітики або за телефоном 363-08-28.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора