Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

«Переможний травень» для Тальнівської дитячої музичної школи

Дата: 27.05.2019 17:11
Кількість переглядів: 408

Все новими й новими перемогами приємно вражають та прославляють Тальнівську громаду учні та викладачі Тальнівської дитячої музичної школи.
Так, беручи участь у регіональному конкурсі мистецтв «Світ талантів Черкащини – 2019», який відбувся у с. Червона Слобода 18 травня, наші учасники здобули слідуючі перемоги:
-Гран-прі – дует у складі викладача-баяністки Тетяни Караюз та учениці-акордеоністки Вероніки Швед;
-перші місця в окремих категоріях здобули: тріо викладачів-бандуристів «Божена», дитячий ансамбль бандуристів «Зоряниця», Юліана Катернога в категорії вокалу, вокальний ансамбль «Ластівка» та Вероніка Швед як солістка в інструментальному жанрі;
- II місце в категорії вокалу посіли Анна Бабій та Катерина Василюк. 
А 19 травня 2019 року свої таланти вкотре продемонстрували викладачі та учні Тальнівської дитячої музичної школи в м. Умань на XI Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна».
Впевнено перемогу здобули знову Вероніка Швед та Тетяна Караюз, зайнявши I місце, II місце здобули: Вероніка Швед (соло(акордеон)) та Вікторія Шинкарюк (сольний виступ (бандура)), III місце – Вікторія Нечипоренко (сольний виступ (бандура)).
26 травня 2019 року за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України у м.Вінниця відбувся IX Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Країна – Art-Fest».
Від Тальнівської ДМШ брали участь чотири колективи, всі з яких здобули високі нагороди.
Отже, I премію та сертифікат на 1000€ для поїздки в Болгарію (м.Кітен), у дитячий творчий табір «Вместе», отримав ансамбль бандуристів Тальнівської ДМШ «Зоряниця» ( керівник Гуріненко Лідія Петрівна) у складі: Варвари Овчаренко, Софії Мельник, Софії Швець, Поліни Мазур, Валерії Забожко, Вікторії Нечипоренко, Анни Коханівської, Оксани Овчаренко, Софії Забожко, Лідії Гуріненко.
II премія дісталась дуету скрипалів у складі Гончарик Оксани та Шевчук Валерії (керівник Валентина Туркаленко, концертмейстер Тамара Вельгун); тріо викладачів-бандуристок «Божена» у складі: Оксани Овчаренко, Софії Забожко та Лідії Гуріненко; та дуету баяністів у складі викладачів Альони Качур та Тетяни Караюз.
Пишаємось здобутками всіх наших артистів, перемогами у конкурсах, бажаємо натхнення у праці, подальших успіхів і нових перемог.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора