Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Випуск у Тальнівській дитячій музичній школі

Дата: 27.05.2019 12:54
Кількість переглядів: 331

24 травня 2019 року зі своїми випускниками прощалась Тальнівська дитяча музична школа.
Під супровід сурм народного самодіяльного колективу "Сурми Тальнівщини" з українським стягом випускники пройшлися центром міста, демонструючи гордість за свою Батьківщину, шануючи своїх героїв, свій рідний край, музику та пісню, яка, незважаючи на час, вічна. 
Всього музичну школу цьогоріч закінчили 25 випускників: 8 учнів фортепіанного відділу, 7 учнів відділу оркестрових інструментів, 1 учениця відділу сольного співу, 5 учнів відділу клавішних народних інструментів та 4 учнів відділу струнних народних інструментів.
Всі випускники отримали свідоцтва про закінчення Тальнівської дитячої музичної школи.
10 учнів-випускників було нагороджено Похвальними листами за високі досягнення у навчанні та 10 учнів нагороджено Грамотами за активну участь у концертній діяльності школи.
В актовій залі випускники показали своїм батькам та гостям рівень їхньої досягнутої майстерності в грі та співі, а учні початкових класів музичної школи та викладачі Тальнівської ДМШ виступили з привітальними номерами.
Найбільше запам’ятались глядачам музичний твір «Русалка» у виконанні Євгенії Бабченко, музичний твір «Лібертанго» у виконанні викладачів-баяністів Альони Качур та Тетяни Караюз, пісню «Школа» заспівала Каріна Бурлаченко.
Прощання з випускниками – це свято музичної зрілості учнів та водночас суму від прощання з випускниками, в яких викладачі вкладали крупиці знань і душу. Тож, сподіваємось, ці старання вони достойно оцінили та використають їх у дорослому житті.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора