Які розваги чекатимуть на жителів Тальнівської громади до Міжнародного дня захисту дітей?

Дата: 31.05.2019 14:47

01.06.2019

м. Тальне - о 14:00 год. в кінотеатрі «Юність» відбудеться безкоштовний показ мультфільму «Татко гусак».

с. Червоне - о 10:00 год. у парку біля клубу на малечу чекатимуть ігри, конкурси, цікаві розваги, варіння каші та улюблені всіма солодощі.

с. Здобуток - о 14:00 год. біля сільського будинку культури  діти поринуть у світ розваг і ігор, свої здібності покажуть юні художники на асфальті, а також  на всіх чекає безкоштовне морозиво.

А власники кафе «Пончик+» з власної ініціативи запрошують діток на безкоштовну солодку вату, поп-корн та пригощатимуть фірмовим пончиком. Для розваг на малят чекає батут.

03.06.2019

м. Тальне - о 10:00 год. на Співочому полі відбудеться свято «Здрастуй, літо - 2019».