Свято обдарованих дітей Тальнівської ОТГ

Дата: 30.05.2019 18:13

29 травня 2019 року відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради спільно з КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» провели  свято  обдарованих дітей Тальнівської об’єднаної територіальної громади.

Саме в травні щороку освітяни підсумовують здобутки навчального року, віншують найкращих учнів та їх наставників: вчителів, тренерів, які гідно представили Тальнівську об’єднану територіальну громаду на Всеукраїнських, обласних етапах предметних олімпіад, конкурсі-захисті Малої академії наук, спортивних змаганнях, творчих та краєзнавчих конкурсах.

Повна зала зібрала учнів шкіл, вихованців районного будинку дітей та юнацтва, дитячо-юнацької спортивної школи, спеціалістів та методистів відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, учителів, батьків та всі охочих розділити освітянське свято.

Привітати талановитих дітей та їх наставників завітали: Борис Кутас – в.о. заступника міського голови, Раїса Карман – начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради, Олександр Гижко – депутат Тальнівської міської ради, приватний підприємець, Анна Драгун – головний редактор газети «Новий дзвін».

Всього урочисто було нагороджено 357 учнів та відзначено 74 педагоги.

Приємно відзначити, що серед переможців різного рівня змагань значна кількість дітей отримала одночасно по декілька нагород.  «Я щасливий тим, що наша громада така багата талантами, розумною, здібною молоддю, яка своїми знаннями торує собі шлях у майбутнє» - прокоментував церемонію нагородження Олександр Гижко.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Раїса Карман, в свою чергу, наголосила на системній, плідній титанічній праці всіх освітян-педагогів, які вклали свої знання і душу в кожного учня, що здобув перемогу, та, безперечно, подякувала всім спонсорам, які не стояли осторонь свята: меценату Володимиру Мовчану,  який виділив кошти на преміювання переможців інтелектуальних змагань найвищого рівня, депутату міської ради Василю Сідьку, який забезпечив солодкими подарунками переможців районного будинку дітей та юнацтва. Окремі слова вдячності міському голові Олексію Юрченку,  депутатському корпусу Тальнівської міської ради (голова бюджетної комісії Алла Михальченко) та всім, хто долучився до організації свята.

Окрасою свята були номери від зразкового художнього колективу «Веснянка» Тальнівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ст.№1-гімназія» та народного аматорського фольклорного гурту «Оріяни» Тальнівського районного будинку культури, танцювального колективу «Лавіта», вокального ансамблю Тальнівського НВК, танцювального клубу «Енергія».

Ведучі заходу – директор Тальнівської ЗОШ I-III ст.№2 Тарас Солошенко та заступник директора Тальнівського НВК «ЗОШ I-IIIcт.№1-гімназія»  Людмила Васільєва щиро подякували батькам, учителям, керівникам гуртків, студій, тренерам та всім, хто зробив перемогу можливою та побажали учнівській молоді подальших успіхів і нових творчих злетів.