Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

18-й фестиваль дитячої творчості "Соняшник - 2019"

Дата: 04.06.2019 09:43
Кількість переглядів: 297

3 червня 2019 року в КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбувся 18фестиваль дитячої творчості «Соняшник – 2019».

    Вихователі та музичні керівники дитячих садочків міста підготували яскраві номери художньої самодіяльності, які продемонстрували їхні вихованці.

   Голосистих співаків та вправних танцюристів глядачі підтримували гучними оплесками. Кожен номер був яскравим та викликав на вустах глядачів легку посмішку від  милування малечею.

    Найбільше піднесення у глядачів викликали номери: танок «Чарівні капелюшки» у виконанні діток та їхніх матусь із садка «Берізка», танець із стрічками у виконанні юних танцюристок із «Золотого ключика» та танцювальна композиція «Перлина Україна» вихованців із «Світлячка». 

    Перед глядачами виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман, подякувала всім артистам, музичним керівникам, вихователям за плідну працю, дитячі колективи закладів дошкільної освіти  відзначила грамотами та вручила подарунки. «Діти – це наше майбутнє, і дуже прекрасно, якщо воно ще й талановите, працелюбне та наполегливе» - відзначила вона.

     «Соняшник» вкотре проводився з метою популяризації українського мистецтва і творчості,  створення для дітей можливостей творчого спілкування та розкриття нових талантів.  Юні артисти Тальнівської ОТГ проявили їх блискуче!  

Фото без опису   « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора