Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Презентація книги Романа Зіненка «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії»

Дата: 04.06.2019 14:16
Кількість переглядів: 266

2 червня 2019 року в КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбулась презентація книги Романа Зіненка «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії».

      На зустріч з автором книги прийшли представники влади, волонтери, учасники АТО та всі небайдужі, яким болить сьогоднішня війна.

     На початку заходу Романа Зіненка представила сільський голова с.Павлівка–I Наталія Слободяник та пригадала, що в цей день її односельчанину Віталію Малишу, який пройшов іловайське пекло, мало б виповнитися 28… Віталій Малиш відбував службу в 51-й окремій механізованій бригаді, загинув 29-го серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим Зеленим коридором та  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

     Відкриваючи біографію автора, слід відзначити, що Роман Зіненко -  колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро –1», був серед тих, хто в серпні 2014-го опинився в пеклі Іловайська. За зібраними матеріалами він написав одну з перших книжок про війну на Сході України – «Іловайський щоденник», яка не містить вигадок і домислів, це чесна і відверта сповідь, яка отримала широкий відгук у читачів.

    Новий двотомник книги Романа Зіненка «Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії» є результатом ретельного дослідження, яке ґрунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольців до вищого керівництва сектору «Б», учасників Іловайської трагедії. Окрім того, автору довелось переглянути, перевірити і хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом.

     На великому екрані глядачі переглядали документальні зйомки іловайських подій та слухали коментарі автора. «Іловайська операція – це операція, коли зібрано найбільше доказів російського вторгнення  на територію України та за кількістю втрат дорівнює втратам у Донецькому, Луганському аеропортах та Дебальцевому разом взятих» - наголосив Роман Зіненко.

     Всі відеозйомки та розповіді про події  залишили в серцях глядачів щем, біль від втрат захисників, які боронять нашу землю, учасники заходу  дізналися багато фактів про події в Іловайську з перших вуст, які дещо змусили дивитись на українську історію під іншим кутом зору. Загалом зустріч була змістовною, цікавою, всі присутні придбали для себе книги автора.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора