Міського голову Олексія Віталійовича Юрченка вітаємо з Днем народження!

Дата: 06.06.2019 08:36

Шановний Олексіє Віталійовичу!
Колектив Тальнівської міської ради щиросердечно вітає Вас з Днем народження!
Надійність, сила, опора та підтримка – ці слова характеризують Вас не тільки як начальника, але і як людину. Нехай ці якості залишаться з Вами і допоможуть у досягненні поставлених цілей. Бажаємо Вам міцного здоров’я, віри в свої сили та бадьорості духу.
Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Хай здійсняться Ваші задуми, а Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність приносять Вам завжди шану і повагу.
Бажаємо щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, щирим і турботливим, щедрим на добро, а доля дарує побільше фортуни, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

З повагою до Вас Ваш колектив