З Днем журналістики!

Дата: 06.06.2019 10:21

Міський голова, апарат управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету вітає працівників засобів масової інформації Тальнівської ОТГ з професійним святом – Днем журналістики , який відзначають 6 червня.
Журналісти - майстри слова, які формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. Журналістів називають четвертою владою. Їм вірять, їх поважають і від них завжди чекають правдивих і актуальних новин.
Слово журналіста зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожний з вас творить історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Тому варто віддати належне професійним журналістам за принциповість в роботі та за зважене незаангажоване освітлення подій.
Бажаємо вам здійснення нових творчих задумів та удач. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.
Зі святом вас!