З Днем медичного працівника!

Дата: 16.06.2019 11:37

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

Ваша роль у суспільстві неоціненна: кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. У цьому жертовному, щоденному служінні ви вдень і вночі поруч, аби встигнути допомогти хворому. Ваша потужна інтелектуальна робота допомагає знаходити нові методи діагностики та лікування хворих, ваші вмілі руки дарують людям радість життя, слова підтримки вселяють віру у зцілення.

Всі ми насправді щасливі лише тоді, коли самі та наші рідні й  близькі здорові. Впевнений, що ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям і добротою.

Нехай щоденна праця на благо наших громадян приносить вам задоволення й радість, а людська вдячність і шана надихають на подальші успіхи й професійні здобутки. Нехай любов зігріває ваші серця, а ваші душі наповнюються теплом, у домівках панує мир, злагода, затишок, благополуччя та здоров’я.

З повагою,

міський голова                                                                                                         О.Юрченко