Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбулась чергова зустріч із головами та жителями ОСББ і ЖБК та регіональними представниками Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Дата: 24.06.2019 12:19
Кількість переглядів: 303

21 червня 2019 року в малій залі КЗ «Тальнівський міський центр культури та дозвілля» відбулась чергова зустріч з провідними спеціалістами з питань ведення житлово-комунального господарства.

Спеціаліст з розвитку громад та регіональний координатор ПРООН у Черкаській області Ганна Бабкова розповіла про фінансову дисципліну у щоденній роботі ОСББ, організацію ведення бухгалтерського обліку та послідовність дій у роботі з неплатниками.
Презентацію Програми енергоефективності в Україні (EE4U) провів Дмитро Паламарчук, регіональний консультант IFC з питань енергоефективності в житловому секторі. Завдяки професійному роз’ясненню слухачі мали змогу ознайомитись із Програмами фонду енергоефективності, пакетами заходів за програмами та завдяки наочності побачити шляхи реалізації проектів на окремих прикладах житлових будинків.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора