З Днем Конституції України!

Дата: 29.06.2019 15:56

День Конституції України - державне свято України, яке українці святкують щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України.
Саме 23 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми живемо, тож ця дата справді важлива для кожного українця.
Довгий і складний шлях засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи і світу.
Впевнений, що настане той день, коли кожен громадянин України, мешканець нашої громади відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю і тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна - держава де люди живуть, а не виживають.
Бажаю вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, процвітання і миру в нашій державі. Хай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України! Зі святом!

З повагою,
міський голова Олексій Юрченко