Вітаємо з Днем молоді!

Дата: 30.06.2019 08:02

Шановна молодь Тальнівської об’єднаної територіальної громади!
Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас з прекрасним літнім святом – Днем молоді!
Молодість – найпрекрасніша пора, пора творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства.
Я гордий тим, що у нашій громаді прекрасна молодь. Розумна, активна, цілеспрямована. Вона сміливо заявляє про себе в роботі, в навчанні, та інших сферах суспільного життя.
Я вірю в вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваша творча уява, налаштованість на максимальний результат, енергія і успіхи, яких уже досягнуто нині – гарантія розвитку і процвітання нашої громади і усієї України.
Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.
Бажаю всім здоров'я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів.
Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю.
З повагою,
міський голова