Відбулось позачергове засідання виконкому Тальнівської міської ради

Дата: 01.07.2019 17:16

1 липня 2019 року у залі засідань Тальнівської міської ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний виносились питання затвердження штатного розпису та затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення  КП «Водоканал».

У зв’язку з рядом зауважень, внесеним членами виконкому стосовно комплектації штату, керівництвом даного підприємства було вирішено досягти економії фонду оплати праці за рахунок скорочень вакантних посад.

Дане рішення було схвалене одноголосно.

Рішення про затвердження тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення, згідно з яким планувалось збільшити тариф для населення, бюджетних установ та інших споживачів з 1липня 2019 року, прийняте не було в зв’язку з неповною економічною обґрунтованістю тарифу.Фото без опису