Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Готуємо навчальні заклади Тальнівської ОТГ до початку навчального року

Дата: 10.07.2019 12:30
Кількість переглядів: 266

      Комплексна Програма «Освіта Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади» передбачає збереження та подальше зміцнення матеріально-технічної бази закладів  освіти.

     З метою  якісної підготовки закладів освіти до 2019-2020 навчального року та поліпшення навчально-матеріальної бази у  всіх закладах  освіти проводяться  ремонтні роботи приміщень закладів освіти, теплогенераторних та підсобних приміщень.

     Так в Тальнівському НВК зроблено ремонт покрівлі.

     У Тальнівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2  відремонтовано теплотрасу, зроблено демонтаж старої системи опалення та монтаж нової  в приміщенні бібліотеки, поремонтовано систему опалення в кабінеті хімії, замінено двері в електрощитовій на вогнетривкі.

     Частково замінена загорожа стадіону з штучним покриттям у Тальнівській ЗОШ І-ІІ ст. №3, відремонтований водопровід в їдальні, система опалення в шкільному приміщенні. 

     У Соколівоцькій ЗОШ І-ІІІ ст.  відремонтовано радіатори.

     Тальнівський економіко-математичний ліцей не має власного приміщення, але ремонт класів зроблений силами працівників ліцею.

     Працівниками групи з господарського забезпечення зроблено ремонт системи опалення в ЗДО №1 «Ромашка» та замінено два насоси.

     У ЗДО №3 «Сонечко» здійснена заміна  електроводонагрівача, радіатора в кабінеті кастелянки, вхідних дверей.

     Відремонтовано дах в ЗДО №4 «Світлячок», частково замінено радіатори в групових приміщеннях.

      У ЗДО №6 «Золотий ключик» замінено електропроводку, насос, поставлено три нових радіатори, частково шифер на даху. Встановлений  новий лічильник.

      У ЗДО №7 «Струмочок» зроблено новий вхід до підвального приміщення. Замінено стояк на подачу води, чотири радіатори, картриджі на водяних  фільтрах води.

      У ЗДО №8 «Казка» проведено ремонт водопровідної системи.

      У всіх теплогенераторних пофарбовані двері, вікна, зроблені попереджувальні написи. Усі заклади забезпечили газовими лічильниками.

       Працівниками групи з господарського забезпечення модернізовано систему опалення у всіх закладах освіти.

      Перевірено мережу електрообладнання. Встановлені світильники, відремонтовані електроводонагрівачі, електроплити,   нанесені знаки безпеки та номінації напруги, замінені розетки,  розподільчі коробки. До початку навчального року роботи продовжуються.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора