Вражає творчість!

Дата: 15.07.2019 18:33

У Тальнівській центральній бібліотеці діє виставка робіт  із насінин овочів та фруктів Галини Мифодюк з Легедзиного. Це  речі особливої краси  - 23 мозаїчні картини, ваза для квітів та кухонний інвентар.     Захоплення  майстрині такою творчістю виникло давно, та після проведеної районної  виставки народних умільців, яка зробила її відомішою і і закохала відвідувачів у таке креативне рукоділля,  додало ще більшого натхнення.

Працюючи завідувачем Легедзинською сільською  бібліотекою, жінка очолює гурток «Лісовичок», роботи якого в цьому році зайняли І місце в обласному конкурсі «Збережемо первоцвіт». «Члени  гуртка - діти різного віку, які  мають бажання навчитися виготовляти мозаїчні картинки з насіння, адже робота ця дуже скрупульозна та займає чимало часу. Проте задоволення, яке отримують гуртківці після завершення роботи, - не зрівняти  ні з чим», - захоплено розповідає майстриня. А відвідувачі бібліотеки не з меншим задоволенням розглядають вироби  талановитої мисткині.

Прийти та оглянути експозицію виставки можуть всі бажаючі до 18 липня.