Маршрутами бібліотуризму

Дата: 15.07.2019 19:18

З метою впровадження інноваційних форм в роботу бібліотек, виявлення та популяризації творчих ініціатив бібліотечних працівників та підвищення іміджу бібліотек 12 липня на базі Тальнівської центральної бібліотеки Черкаське обласне відділення Української бібліотечної асоціації проводило тренінг «Бібліотуризм в житті громади:успіхи та проектна можливість».
Директор бібліотеки Оксана Кобко провела екскурсію відділами книгозбірні. Учасники заходу, а це колеги із Черкас, Умані, Христинівки, Жашкова, Монастирища, вивчали роботу бібліотеки, обмінювались досвідом, спілкувались. Цікавою для бібліотекарів була екскурсійна подорож містом. Гості відвідали мисливський палац графа Шувалова, колишній Фанівський будинок, ТОВ «Поліграфіст Тальнівщини», взяли участь в урочистій Божественній Літургії з нагоді 10-ї річниці освячення храму Петра і Павла, яку очолив Блаженніший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України разом з єпіскопатом и духовенством ПЦУ.
Сподіваємось, що відвідування Тального надовго залишить у серцях бібліотекарів гарні спогади та незабутні враження.