Відправлено Божественну літургію

Дата: 15.07.2019 21:08

12 липня 2019 року в Тальному відбулась урочиста Божественна літургія з нагоди 10-ї річниці освячення храму Петра і Павла. Обідню відправу очолив  митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України блаженніший Епіфаній, разом з єпископатом і духовенством УПЦ. Взяти участь у такій знаковій для громади події зібрались сотні людей, серед яких: керівництво міста та району, представники преси, жителі та гості міста.

Працівники Тальнівської центральної бібліотеки, в свою чергу, до 10-ї річниці освячення храму організували виставку під назвою «Петропавлівському храму у Тальному - 10 років». Серед друкованих видань, які представлялись увазі читачів, - книга «Криві Коліна: крізь терни і роки», підбірка статтей із районної газети «Колос» та інші.