Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 18.07.2019 10:01
Кількість переглядів: 370

З 12 липня 2019 року розпочав своє сезонне  виробництво з переробки овочів ТОВ «Мошурівський консервний завод». Працює на ньому близько 100 осіб.

У липні за сприяння Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на дане виробництво працевлаштовано 45 безробітних осіб на різні професії: майстер зміни, завідувач виробництва, технолог виробництва, оператори лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, ін.), станом на 15.07.2019 року необхідно ще доукомплектувати 10 осіб.

ТОВ «Мошурівський консервний завод» випускає свою продукцію під торговою маркою «По-українськи смачно» – це продукція високої якості.

Для виробництва консервів використовують натуральні та екологічно чисті інгредієнти, без додавання штучних консервантів, що дозволяє зберегти консервам натуральний смак, аромат, вітаміни та мікроелементи.

Також підприємство випускає молочну продукцію в асортименті: йогурти, сметана, кефір.

Для герметичності у консервації використовують екологічно чисту тару «Твіст – офф». Консерви готові до вживання і призначені для реалізації в торгівельній мережі та закладах ресторанного господарювання.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора