Стратегія Тальнівської ОТГ: аналізуємо результати виконання завдань

Дата: 18.07.2019 15:59

Пройшов майже рік із часу затвердження Стратегії розвитку Тальнівської ОТГ.  Григорій Перерва, радник з питань регіонального розвитку Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування Програми U-LEAD з Європою, спільно з Олегом Снозом, начальником сектору економічного розвитку громади, аналізували результати виконання завдань Стратегії.

За період з моменту прийняття документу частину проектів було реалізовано, частина знаходиться на завершальній стадії. Це проекти, починаючи від створення ЦНАПу та завершуючи впровадженням Громадського бюджету. І такі дії можуть бути зараховані як здобуток громади.

Разом з тим, амбітні плани з реконструкції доріг і водогонів та впровадження заходів з енергозбереження доведеться переглянути: на все не вистачає ресурсів. Ймовірно, корективи будуть внесені після презентації результатів Моніторингу на одній із літніх сесій.