A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбулось чергове засідання виконкому

Дата: 20.07.2019 17:32
Кількість переглядів: 262

19 липня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

На розгляд членів виконкому виносився ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

За результатами обговорень, відповідно до ухвалених рішень, 18 осіб отримають матеріальні допомоги на лікування та подолання наслідків стихійного лиха та 2 особи, які підписали контракт із Збройними Силами України. Загальна сума допомог складає 49 тис.грн.

 Також було надано дозвіл на приватизацію житла, кошти на яке виділено з Державного бюджету, особі з числа дітей-сиріт.

Членами виконкому було прийняте рішення щодо встановлення дорожніх знаків на повороті з вул.Чумацької на вул.Толстого та на вул.Вокзальній біля центрального мосту, загальною вартістю 1822 грн., для припинення руху великовагового транспорту, що руйнує дорожнє покриття вул.Толстого і Вокзальної.

Про виконання бюджету Тальнівської об’єднаної територіальної громади за I півріччя 2019 року доповіла начальник фінансового управління Тальнівської міської ради Юлія Шевченко. Вона відзначила, що бюджет за вказаний період було виконано на 106,62%, що дозволяє відповідно до Бюджетного Кодексу України вносити зміни до бюджету шляхом збільшення дохідної і видаткової частини. Тому пропозицією фінансового управління було збільшити бюджет на 2 млн.грн. та спрямувати кошти в районний бюджет на утримання соціальних установ району, у тому числі лікарні.

На засіданні виконкому розглядалось також питання скасування рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 10.07.2019р. №129 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення КП «Водоканал» Тальнівської міської ради», та вирішено включити дане питання до розляду чергової сесійної ради, що відбудеться 30 липня 2019 року, з метою скасування такого рішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора