Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Фахівці служби зайнятості консультують жителів ОТГ

Дата: 23.07.2019 18:28
Кількість переглядів: 245

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, заступник директора Тальнівської районної філії Черкського ОЦЗ Наталія Слободян та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Чубань відвідали Тальнівську міську раду.
В ході зустрічі зі спеціалістом з обліку та контролю за документообігом міської ради загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету Наталією Накопюк були розглянуті питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи серед членів ОТГ та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громад. На перспективу обговорені питання щодо співпраці у сфері надання адміністративних послуг в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді.
Заступник директора Тальнівської філії Наталія Слободян наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі он-лайн.
Під час виїзних заходів на територіях об’єднаних громад фахівці Тальнівської філії інформують про актуальні вакансії, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, а також роз`яснюють механізми віддаленого користування послугами служби зайнятості, надають профорієнтаційні консультації із застосуванням психодіагностичних методик.
У приміщенні Тальнівської міської ради розміщено куточок шукача роботи та узгоджено графік особистого прийому фахівців філії в об’єднаній територіальній громаді, де надаватимуть інформаційно-консультаційні послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора