Обговорено плату за електроенергію КП "Водоканал"

Дата: 26.07.2019 11:22

26 липня 2019 року в залі засідань Тальнівської міської ради відбулось спільне засідання постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг та з питань прав людини, законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності.

Ключовим питанням у обговоренні була оплата послуг енергопостачання КП «Водоканал» Тальнівської міської ради. Надавачем таких послуг на даний час є компанія ТОВ«Енергогазрезерв», яка стала переможцем у тендерних торгах. Компанія повідомила про намір збільшення ціни за 1 кВт електроенергії із 1 липня, що несе за собою підписання додаткової угоди.

В зв’язку з цим  було вирішено підписати таку угоду за умови відсутності іншого постачальника відповідних послуг за нижчим тарифом.