Відбулось відкриття дитячого спортивно-патріотичного наметового табору «Гордашівка»

Дата: 29.07.2019 15:12

Вчора, 28 липня 2019 року, восьмий рік поспіль, розпочав свою роботу Дитячий спортивно-патріотичний наметовий табір «Гордашівка», організаторами якого є тальнівський осередок ВО "Свобода" та молодіжне громадське об’єднання "Сокіл». Започаткувавши свою роботу ще в 2012 році, табір з кожним роком збирає все більше прихильників.

Цьогоріч більше 40 дітей віком від 10 до 16 років стали учасниками табору, програма якого спрямована на націоналістично-патріотичне виховання юні.  Тут є і фізична підготовка, і медицина, і основи військової підготовки, і впоряд, і самооборона, а також лекції з історії національно-визвольної боротьби українців.

Досвідчені та люблячі свою справу організатори  докладають максимум зусиль для того, щоб перебування підростаючого покоління у таборі було цікавим, захоплюючим, принесло масу приємних вражень, потрібних знань і навичок.