Запрошуємо приєднатися до фестивалю «Burning Man» для представлення своєї відео роботи

Дата: 01.08.2019 12:51

Міністерство культури України заохочує взяти участь у конкурсі на представлення своєї відео роботи на фестивалі «Burning Man», всіх хто створює цифровий-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти ігор, фото, відео, VR, AR, оцифровує культурну спадщину, та тих, хто працює з традиційними формами мистецтва.

Цього року понад 100 українських та міжнародних медіа-артистів вперше створять відеопроекцію та презентують 7 відеомапінг перформансів на поверхні піраміди в цьогорічній тематиці фестивалю «Burning Man» — Метаморфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджиталізація світу, Історія Мистецтва,Культура України, Космос, Трансформація людини.

Більш детальна інформація та реєстрація до участі у конкурсному відборі,яка триває до 15 серпня 2019 року, — за посиланням http://digitalculture.in.ua