Про скликання чергової сорок п’ятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання

Дата: 09.08.2019 12:18

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від 09 серпня 2019 року                                                                                   100

Відповідно до статті 42, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання

І. Скликати чергову сорок п’яту сесію міської ради VІІІ скликання 30 серпня 2019 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Про орендну плату за землю на 2020 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.05.2019 №41/8-7 «Про Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення та збільшення надходжень до бюджету Тальнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

3. Про Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу бюджету Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

4.  Про затвердження структури, загальної чисельності закладів освіти Тальнівської міської ради.

5. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Тальнівської міської ради.

6. Про затвердження тарифів на постачання теплової енергії для опалення Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області та Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області.

7. Про підвезення дітей та учителів із с. Антонівка до Соколівоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області.

8. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Тальнівської дитячої музичної школи на 2019-2020 навчальний рік.

9. Про затвердження контингенту учнів, розміру плати та пільг по оплаті за навчання на 2019-2020 навчальний рік в Тальнівській дитячій музичній школі Тальнівської міської ради.

10. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників закладів культури Тальнівської міської ради та групи по бухгалтерському обліку відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради в новій редакції.

11. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки.

12. Про звіт по впровадженню Стратегії розвитку Тальнівської громади у 2018-2019 роках (01.08.2018-31.07.2019).

13. Про затвердження звітів експерта по оцінці комунального майна у м. Тальне по вул. Гагаріна, 17, вул. Соборній, 40, у с. Здобуток по вул. Дубковецького, 36.

14. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території частини кварталу (прилягаючої до вулиці Гагаріна), обмеженої вулицями Гагаріна та Майданецькою в м.Тальне Черкаської області.

15. Про виготовлення детального плану.

16. Про земельні питання:

16.1. Про затвердження документації із землеустрою.

16.2. Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації.

16.3. Про передачу (припинення) у користування (оренду) земельних ділянок комунальної власнос