З Днем міста!

Дата: 19.08.2019 08:00

Шановне товариство! Прийміть мої найщиріші вітання в День народження Тального!
День народження рідного міста об’єднує нас усіх, незалежно від віку та професії. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.
Разом ми єдина і велика сім’я, адже усі досягнення та здобутки складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного з нас.
Шаную представників старшого покоління, мудрих наставників, які пройшли війну, голод і розруху, та продемонстрували свою незламність і стали прикладом безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.
Вірю в молоде покоління, яке самостверджується і буде визначати долю нашого рідного міста в майбутньому.
Думками і молитвами ми зараз перебуваємо з нашими воїнами, які бережуть нинішній спокій України і нашого міста та світлі усмішки наших дітей.
Нехай у нашому місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Розвитку та процвітання – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З повагою,

міський голова