З Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2019 08:00

Шановна Тальнівська об’єднана територіальна громадо, вітаю з Днем незалежності – величним святом нашої держави!

Чергова річниця самостійності – знакове свято, яке країна відзначає вже 28-й рік поспіль. Українці завжди прагнули мати незалежну, суверенну і вільну державу, і, врешті, ця мрія здійснилась.

Наш багатий край завжди був ласим шматком для ворогів, і сьогодні, на жаль, свободу, мир та територіальну цілісність держави знову доводиться відстоювати зі зброєю в руках. Ми завжди повинні пам’ятати ціну нашої незалежності та берегти пам’ять про земляків, які віддали своє життя за мир і спокій в Україні.

Будуючи  державу сьогодні, ми повинні розуміти, що  потрібно творити її такою, щоб наші діти та внуки  могли нею пишатися.

Давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати задля розвитку і процвітання нашої громади, рідного краю та всієї України.

Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, нехай панують благополуччя, мир і любов у кожній оселі.

Я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.
Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З повагою,

міський голова