A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Заходи в бібліотеках Тального до Дня міста та Дня незалежності України

Дата: 25.08.2019 17:00
Кількість переглядів: 2211

Бібліотеки Тального провели ряд заходів до Дня міста та Дня незалежності України.

До цих свят у Тальнівській центральній бібліотеці була оформлена тематична виставка «Почесні громадяни міста Тальне», завдяки якій відвідувачі могли ознайомитись із літературою про почесних громадян міста, дізнатись та заглибитись у їх життєвий шлях та досягнення, завдяки яким було прославлене наше рідне місто, наш край, наша мала батьківщина.

16 серпня 2019 року бібліотекарі провели літературну вітальню «З любов’ю до рідного міста», у кафе «Маєток», біля ТОВ «Тальнівське поліграфпідприємство», що має прямий стосунок до видавництва літератури про Тальне та рідний край, який оспівують у віршах, творах, піснях наші місцеві самобутні творці.

На захід були запрошені ті, хто пише історію Тальнівщини, видає публікації, книги та збірки, спонсори книговидавництва, автори поезій про наш край,  учасники художньої самодіяльності, учасники жіночого клубу «Розрада». Серед почесних гостей - Ігор Добріян, Олег Сошинський, Володимир Нерубайський, Людмила Кутова та інші відомі постаті Тальнівщини.

У теплій дружній атмосфері присутні мали змогу поспілкуватися та пригадати видані публікації про Тальне, які містить бібліотечний фонд Тальнівської центральної бібліотеки, пісні про тальнівський край, пригадати історію рідного міста та закоханих людей у нього, та побажали частіше робити подібні зустрічі, пам’ятати творчих особистостей Тальнівщини та використовувати їхні праці в культурно-масових заходах закладів культури.

Напередодні Дня міста у Тальнівській центральній бібліотеці також була представлена виставка майстрині з плетіння гачком Галини Діхтяренко. Шедеври вправної рукодільниці не залишили жодного байдужого відвідувача. Щедра уява мисткині породжує безліч ідей, які згодом втілюються у м’які забавки у вигляді ляльок, звіряток, клоунів та багато іншого.

У Тальнівській дитячій бібліотеці до дня народження нашого міста був оформлений книжково –ілюстративний перегляд «Місто моє, для мене ти єдине», організовано виставку робіт талановитих дітей міста під назвою «Золоті руки творять диво», а також персональну  виставку робіт учениці ЗОШ I-III ст.№2 Діани Забальської.

Для вихованців ЗДО«Берізка» бібліотекарі провели розважально – пізнавальну гру «Казкові мандри рідним містом», чим створили незабутню атмосферу дитячої радості та феєрії. Захід відбувся в свято Яблучного Спаса, і маленькі відвідувачі отримали освячені яблучка із «зеленого кошика».

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора